Поважайте правила дорожнього руху!

  • лист. 02, 2015
  • 1465
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Поважайте правила дорожнього руху!

    Статистика ДТП по Україні  свідчить про велику кількість постраждалих в наслідок ДТП. Погодьтеся, 3700 загублених життів за рік – це занадто! 

Причинами аварій визначають:

- невиконання вимог сигналів світлофора;

- перехід вулиці в невстановлених місцях;

- недотримання правил проїзду перехрестя ;

- невиконання вимог щодо руху пішоходів по проїзній частині особливо в вечірні та нічні години.

     С метою профілактики нещасних випадків в ДНЗ “Мелітопольський професійний ліцей“ 27 жовтня 2015 року було проведено День Знань з Правил дорожнього руху під назвою “Подорож до Академії правил дорожнього руху”. Присутніми були учні усіх курсів  ліцею.

    Участь брали 2 команди - “Пішохід” і “Пасажир”.

     Команди підготували стіннівки з ПДР та взяли участь в різноманітних конкурсах: «Відгадай знак», «Історія виникнення світлофора», «Доскажи словечко», «Знай та вмій (Обов’язки пішохода і пасажира)», «Перейди перехрестя», «Творчий (Вірші про пішоходів та пасажирів)».

     Оцінювали знання команд компетентне журі у складі викладачів та майстрів виробничого навчання. Золоту медаль Академії правил дорожнього руху отримали дівчата з команди «Пасажир», а в цілому перемогла дружба.

     Найважливішим результатом Дня Знань з ПДР стало те, що діти ще раз закріпили правила поводження на дорогах, пішохідному перехресті, а це запорука збереження життя та здоров'я.

 

Статтю підготував:

викладач ПДР

Волохов В.С.

 

Вгору