Подорож до міста Майстрів

  • лист. 25, 2015
  • 1554
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

День знань «Подорож до міста Майстрів».

     23 листопада у ДНЗ «МПЛ» проводився День Знань зі спеціальних предметів «Подорож у місто Майстрів». Організатором цієї подорожі виступила викладач предмету «Технологія виготовлення швейних виробів» Дядькова Світлана Серверівна.


     У цьому заході брали участь учениці груп № 14; 24; 34; ТУ-1; ТУ-2. Дівчата розподілилися на дві команди: «Бусинки» та «Стрази». У кожної команди були відповідні  девізи, які дівчата вигадали самостійно. Команди  завзято змагалися, а вболівальники їх підтримували.


     Щоб оцінити старання дівчат знадобилось журі у складі: директора ліцею Кисельової Л.І., заступника з ВР Лемця П.А., методиста Дирбаби О.Г.


     Конкурси, які були запропоновані дівчатам у вигляді станцій, викликали жвавий інтерес учасниць та гостей. На станції «Конструкторська» треба було зібрати пазли на яких зображена модель сукні. На станції «Ерудит» відповісти на цікаві запитання.


Треба добре поміркувати…

Посмішка завжди допоможе !

     На станції «Гардеробна» запам’ятати назви швейних виробів, зображених на слайді, та відобразити їх. Крім інтелектуальних здібностей дівчата демонстрували й професійні навички.

     У конкурсі «Безпека трудових справ» треба було заправити нитку в голку кожній з учасниць та крім того вигадати цікавий, жартівливий вірш про такі інструменти як голка та ножиці.

      

     В той час, коли дівчата виконували завдання, учениці групи № 24 Шанчева Олеся та Дика Єлизавета знайомили вболівальників з цікавими фактами з історії моди та відомих брендів.


     Вболівальникам також знайшлося заняття. Їм було запропоновано закінчити прислів’я про працю і вони чудово впоралися з цим завданням.


     З кожною зупинкою команди та гості  наближалися до «міста Майстрів», кінцевої зупинки подорожі. Час пролетів непомітно. І вже журі підводить підсумки конкурсу, а команди в очікуванні результатів. Одна з команд виявилась трішки вправнішою та отримала більше балів. Але це було не головним. Найціннішим та найголовнішим виявився гарний настрій, щирі посмішки, підтримка вболівальників і нові відкриття. Всі учасники отримали смачненькі призи для підняття настрою та за гарну роботу.


Статтю підготувала:

Викладач спецдисциплін,

спеціаліст «вищої категорії»

Дядькова С.С.

Вгору