• січ. 31, 2018
  • 496
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

0104

 

ДЗВІН «Математика + бізнес»

     Завдання сучасної школи полягає в тому, щоб підготувати учнів до повсякденного життя.

     Однією з головних цілей навчання математики полягає у формуванні компетенцій, здібностей учня використовувати засвоєні знання, навчальні вміння і навички, а також способи діяльності в житті для вирішення практичних і теоретичних завдань.

     За традицією щороку наше училище проводить позакласні заходи з предметів загальноосвітнього циклу.

     31 січня булла проведена математична вікторина ДЗВІН «Математика + бізнес». У вікторині взяли участь збірні команди першого, третього курсів, а також команда викладачів. За умовами гри команди виступали в ролі банків; капітан команди-керуючий, члени команд-консультант, вболівальники - акціонери. Гравці оперували такими поняттями як акції, цінні папери, кредити, валюта, інфляція, відсотки, позики, вираховували рентабельність виробництва.

     Боротьба була напруженою не тільки серед команд, але і серед уболівальників. Завдання радували незвичністю формулювань, музичні паузи давали можливість перепочити.

     Були і переможці, і переможені, і призи. Гра пройшла легко, невимушено. Учні отримали урок виховання почуття відповідальності, дисциплінованості, акуратності, вміння поєднувати індивідуальну роботу з колективною.

     Під час гри встановилися більш тісні ділові контакти між вчителями та дітьми.

     Але найголовніше учні розширили і поглибили знання з предмета, отримали уявлення про культурно - історичної цінності математики, про провідну роль математичної школи в світовій науці.

0101

0102

0103

                                                          Викладач математики

Корх Г.Г.

Вгору