• 549

Участь у заходах до Дня вишиванки

     Кожен третій четвер травня в Україні з 2007 року відзначається День вишиванки. З такої нагоди в нашому училищі традиційно відбувається низка заходів. Так, цього року навчальний день розпочався з святкової лінійки та фотосесії усіх бажаючих долучитися до свята учнів та педагогів.

     На лінійці учні дізналися, що у 100 країнах світу українці одягнуть вишиванки як символ ідентифікації українства, девізом цьогорічного свята стали слова «Вишиванка єднає українців». Представників колективу училища  запрошено до участі у загальноміському святкуванні Дня вишиванки на майдан Перемоги.

     Наші учні щорічно беруть участь у цих заходах, приходять самі, разом з друзями та цілими родинами. Так, і цьогоріч серед учасників параду вишиванок були представники нашого училища. І навіть урочисте відкриття свята розпочалося з чудової української пісні у виконанні першокурсниці нашого училища, яка навчається азам перукарського мистецтва, Лілії Штанько.

     Всі учасники свята, які прийшли у вишиванках, стали учасниками лотереї, де розігрувалися вишиванки. Після офіційного відкриття свята «Парад вишиванок» стартував від пам'ятника Т.Г.Шевченку до Парку культури і відпочинку ім. М. Горького.

18 054306 img 6647

     Біля входу в парк, поряд з прикрашеною вишивкою фотозоною "Я люблю Мелітополь", учасники свята зробили загальне фото на пам'ять.

     День вишиванки – це можливість відчути себе приналежним до єдиної нації, долучитися до краси, багатовікового культурного досвіду, мистецтва.

2

DSC 0048

IMG 20170518 082540

IMG 20170518 100348

Куратор учнівського самоврядування 

Іванова Н.А.

Вгору