• 537

 Пам’ятаємо про жертв депортації народів Криму

     Мелітополь - багатонаціональна родина, в Мелітопольському вищому професійному училищі так само навчається дружнє коло багатьох національностей. Вивчення традицій і культури народів - запорука взаємоповаги і порозуміння.

     18 травня вся країна відзначала 73-тю річницю депортації кримськотатарського народу з історичної Батьківщини - Криму. До цієї скорботної дати в нашому місті щорічно проводяться пам’ятні заходи. Цьогорічний загальноміський мітинг відбувся на головній площі міста – майдані Перемоги. Участь у ньому взяли не лише представники кримськотатрського народу, а й  мелітопольці інших національностей, щоб у скорботі низько схилити голови перед нашою спільною пам’яттю.

     Розпочався мітинг виконанням Гімну України та Гімну кримськотатарського народу. Ведучою мітингу стала учениця нашого училища Сусана Бекірова, яка за час свого навчання в училищі стала активною учасницею  народного кримськотатарського ансамблю пісні та танцю «Гузель Кирим» та громадської організації «Комітет сприяння поверненню кримських татар на історичну Батьківщину «Азат»».

     До учасників мітингу звернулися духовний лідер кримських татар Мелітопольщини, міський голова, голова «Азату». А рівно о 12.00 учні та педагоги училища приєдналися до загальнодержавної акції Хвилини пам’яті і  покладення квітів до пам’ятного знаку жертвам політичних репресій.

На загальній лінійці в училищі викладач історії Нечитайло С.В. разом зі своїми вихованцями провела екскурс в далекий 1944 рік, окреслила масштаби трагедії кримськотатарського народу, навела страшні цифри втрат і жертв, закликала осудити страшне явище геноциду.

18557509 1875067326065147 1234409468297357332 n

IMG 2563

IMG 2601

Заступник директора з виховної роботи

Кудар І.В.

Вгору