• 539

 Учні - учасники міжнародної акції

Європейської ночі музеїв

     Учні та педагоги ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» вже багато років плідно співпрацюють з колективом Мелітопольського міського краєзнавчого музею. Учні з професії «Живописець» проходять на базі музею виробниче навчання, стають учасниками церемоній відкриття художніх виставок та презентацій, учні всіх професій є частими гостями тематичних виховних та пізнавальних заходів та акцій, які організовують співробітники музею.

45

     А 20 травня учнів з професії «Перукар (перукар-модельєр)» запросили стати співорганізаторами цікавого заходу в рамках проведення щорічної міжнародної акції Європейської Ночі музеїв – «Hipsters`Museum Party». Цьогорічна міжнародна акція була присвячена темі «Музеї і суперечлива історія: розповідаючи про замовчуване». Мелітопольський музей для своєї акції обрав цікавий період в історії нашого міста - 1950-60-ті роки, а співорганізаторів запросив долучитися до театралізованого екскурсу в історію мелітопольських стиляг.

DSC 0316

     Наші учениці всіх курсів під керівництвом викладача спецдисциплін з перукарського мистецтва Олени Буцької створили неповторні образи дівчат 50-60-х років минулого століття, а художній керівник Зарєма Ібрагімова підготувала з дівчатами цікаву театралізовану картинку-дефіле «Мода та зачіски 1950-60-х років» під веселу пісню у виконання солістки нашого училища Лілії Штанько.

DSC 0346

     Учасниками та гостями свята стали активні мелітопольці різного віку та поколінь, від зовсім юних учнів навчальних закладів міста до свідків тих подій, про які йшла мова на заході. Завершилась програма заходу запальними танцями під живу музику у виконанні міської групи «Місто М».

                                                                         Керівник гуртка «Лідер»   

Іванова Н.А.

Вгору