• 510

Країни, де розмовляють німецькою

     З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Головною метою цього свята є прагнення до зближення з країнами Європейського союзу. День Європи для України має неабияке значення, адже наша країна прагне стати повноцінною європейською державою і увійти до Європейського Союзу. Поки цього не сталось, але усі сподіваються, що найближчим часом ми все ж таки приєднаємося до цієї спільноти. День Європи святкується у всіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, приходять члени з усіх європейських спільнот, які знаходять на території України і розповідають про життя у Європі, про культуру інших держав, про історію цих держав. Також різні святкові заходи проходять в усіх навчальних закладах України для того, щоб показати молоді, що вступ до Європейського Союзу - це гідний і потрібний крок для нашої рідної України. Адже саме молоді у майбутньому вирішувати, потрібно чи ні вступати Україні до цього союзу, оскільки саме молодь буде жити у країні Європейського Союзу.

     Напередодні цього свята, 17 травня 2017 року, учні груп № 309 та 310 ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» відвідали міську бібліотеку ім. Маяковського, де проходив захід на тему «Країни, де розмовляють німецькою». Учні дізналися багато цікавого про німецькомовні країни і немов відвідали мальовничі куточки кожної із них.

DSC 0024

DSC 0026

     Хлопці і дівчата подякували співробітникам бібліотеки Піскун К.С та Кібці О.В. за цікавий і змістовний захід, за гостинність.

Бібліотекар

Нейчева А.А.

Вгору