• 483

 Представники ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

 на Фестивалі інноваційної освіти «Відкривай Україну»

     3 червня в місті Запоріжжі на базі Класичного приватного університету відбувся Фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну», який одночасно проходив в 9-ти обласних центрах України. До Запоріжжя з’їхалися команди із Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

18

19

     “Відкривай Україну” – освітній проект Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну» - проект неформальної освіти. Мета проекту - створити середовище для розвитку підлітків малих міст України, у якому вони набудуть необхідних компетенцій для реалізації командою ідеї власного проекту у своєму місті. Створені умови допоможуть підлітку перейти у відповідальне життя свідомого громадянина України.

20

21

     Нажаль, проект був розрахований лише на учнів шкіл і не передбачав участі учнів професійно-технічних навчальних закладів. Від міста Мелітополь участь у конкурсній програмі фестивалю взяли команди 4 міських шкіл. Але представники педагогічного колективу ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» - куратор учнівського самоврядування Наталя Іванова та викладач інформаційних технологій Тетяна Однорог

22

вирішили скористатися можливістю перейняти досвід шкільної громадськості щодо використання можливостей проектної діяльності у виховній роботі училища та взяли участь у заходах фестивалю:

•      Виставці сучасних освітніх можливостей

•      Безкоштовних майстер-класах з інноваційних дисциплін

•      Освітніх лекторіях та воркшопах

•      Відкритому дискусійному майданчику щодо актуальних питань освіти

•      Презентації Всеукраїнського освітнього проекту "Відкривай Україну"

•      Демонстрації реалізованих проектів підлітків-учасників проекту "Відкривай Україну"

24

25

     Фіналісти від Південного регіону у вересні поїдуть до Києва змагатися за перемогу – грант на реалізацію проекту та поїздку закордон.

     Фестиваль інноваційної освіти "Відкривай Україну" - це парад інноваційних освітніх програм, що є майданчиком для знайомства та джерелом унікальної інформації для батьків, вчителів та школярів.

23

     Дякуємо колегам з управління освіти Мелітопольської міської ради за надану можливість долучитися до такого корисного та цікавого заходу. Це був не просто традиційний захід, а справжнє родинне освітнє свято.

Куратор учнівського самоврядування

Іванова Н.А.

Вгору