• 573

Свято знань та професії у ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

     Відгомоніло літо, і вересень покликав до навчальних закладів усіх, хто забажав збагатити себе новими знаннями, навичками, друзями, подіями.

     Першовересень 2017 року у  ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» особливий: він поєднав три колективи мелітопольських ПТНЗ, тому на подвір’ї навчального закладу зібралися майбутні фахівці машинобудівної, транспортної, торгово-кулінарної, побутової сфер, батьки,  викладачі, майстри, гості.

Усіх учасників свята переповнювали світлі почуття радості і надії, гордості і натхнення, дух єднання і творчого пошуку. До учнів та колективу училища звернулися директор Кисельова Л.І., голова ГО «Мелітопольська волонтерська група «Патріот»» Ольга Леонтьєва, представник компанії-партнера «Естель» Максим Осенєв.

     Яке ж свято без дарунків і нагород?! У спекотну літню пору виробничу практику на базах відпочинку проходили учні – кухарі, кондитери, бармени, продавці, їхня сумлінна робота відзначена грамотами, подяки отримали майстри-наставники Климушина Н.В., Стойкова  С.І., Нарикова Н.А., Шитікова Г.Г., Литвиненко С.І., Толстікова І.А., Мхітарян В.М.

     З любов’ю до рідної землі, з побажаннями мира і добра, учні відпустили у небо кульки надій і сподівань на краще та пішли до навчальних аудиторій на перший урок «Поважаємо європейські цінності – будуємо сучасну Україну». Гарного і плідного усім навчального року!

Заступник директора з виховної роботи Кудар І.В.

Вгору