• 523

 

     1 вересня всі учні та вчителі відзначають свято повернення до навчання. Звичайно, початок 2017-2018 навчального року не порушив цієї гарної традиції. В ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» свято, яке почалося урочистою лінійкою, було продовжено протягом всього дня, щоб зарядити всіх учасників навчального процесу позитивним настроєм і бажанням досягати нових вершин. На першому уроці за темою «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну» учні пригадали історичні віхи формування європейського суспільства та становлення України як європейської держави і визначили основні цінності, притаманні народам, як країн Європи так і України.

     У формі інтерактивної вправи кожен учень визначив особистісні якості, які він цінує у своїх товаришах, дійшовши таким чином висновку, що духовні цінності європейських народів спільні і дуже важливо формувати духовно багате суспільство. І найголовніше, що тільки через прийняття культурних цінностей народ будь-якої країни може інтегруватися в інше суспільство. Наприкінці розмови кожен з учасників уроку мав змогу висловити власну думку щодо прийняття європейських цінностей у створенні колажу.

     Щоб учні не нудьгували на перервах, пригадали англійську, а найголовніше мали змогу поділитися своїм радісним настроєм, в холі третього поверху вчителем англійської мови Крютченко О.О. було організовано сторінку інтерактивну #Back to school# #Write your holiday# #Paint your holiday# («Повернення до навчання» «Напиши своє свято» та «Домалюй свято»), де на аркушах паперу кожен міг висловити свої думки, сподівання, побажання у будь-якій формі та будь-якою мовою. Така розвага прийшлася до смаку і учням старших курсів, і новачкам, і викладачам.

     Але і уроки в такий святковий день не мають бути нудними, тож на першому уроці англійської дівчата 203 групи грали в ігри, спрямовані на визначення власної думки кожної з учениць стосовно готовності працювати, напрямків навчання, а також виявлення великої кількості спільних рис у членів групи за допомогою гри «Connection» (Зв’язок).

 

Вчитель англійської мови Крютченко О.О.

Вгору