• 555

     Активізація участі учнів ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» в суспільному житті громади є одним з пріоритетних напрямків діяльності учнівського самоврядування училища.

     11 січня 2018 року керівник гуртка, куратор учнівського самоврядування училища Наталя Іванова взяла участь у семінарі «Активне громадянство та захист суспільних інтересів», що є частиною соціального проекту «Картування громад як інструмент для впровадження політики «Місто, що навчається». Семінар організований в межах проекту "Містки громадської активності", що фінансується Європейським союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).

11.01.2018 2

     Семінар відбувся на базі бібліотеки ім. М. Горького в Coworking-центрі громадської активності. Учасниками семінару стали активні представники громадських організацій міста, представники освітньої спільноти, працівники міських бібліотек та окремі ініціативні мешканці міста та району. Метою організаторів семінару було об’єднання активних членів громади навколо суспільно важливих питань та опанування ефективними інструментами проведення громадських кампаній на захист спільних інтересів. Тренером на семінарі виступив партнер проекту з Польщі громадський діяч і дослідник Гжегож Демель.

     Програма семінару включала «міні «Світове кафе» із п’ятьма запитаннями щодо того, хто такі громадські активісти та що саме присутні вкладають в поняття «активна громада», як вибрати напрямок розвитку громади, як працювати з неактивними громадянами та переконувати «непереконаних», які механізми залучення громадян, в тому числі серед молоді, вже існують в нашому місті та чого саме не вистачає в Мелітополі для активізації громадян. Було детально розглянуто питання застосування бюджету участі як дієвого механізму громадської участі та активізації громади.

     Семінар був цікавим та корисним не лише з огляду на актуальну тематику, але й дав змогу встановити нові контакти, знайти спільні інтереси з представниками різних громадських рухів та освітніх організацій.

11.01.2018 3

11.01.2018 4

Керівник гуртка

Н.А.Іванова

Вгору