• 579

      Перукарю просто необхідно вміти робити малюнок зачіски або стрижки.Досить  часто доводиться чути, що не маючи здібностей до малювання, цьому ніколи не навчитися.

     Все це нісенітниця! Малювати може кожна людина, але не всі зможуть стати геніальними художниками. Зі своєї практики я знаю, що на уроках спеціального малювання починають малювати всі майбутні перукарі.

     Видається все просто: перукаря треба навчити зображувати обличчя, правильно розташовувати лінії зачіски. Уміння малювати для перукаря - це всього лише звичка, яку треба систематично відпрацювати.

     Перукар не повинен вміти малювати на рівні генія, достатньо вміти бачити у тривимірному просторі і вміти замалювати зовнішній вигляд стрижки або зачіски, розробляти схему технології виконання.

     23.01.2018 року в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» відбулася предметна олімпіада зі спеціального малювання для учениць другого та третього курсів.

     Завдання складалось з двох турів: теоретичного  (тести) та практичного (розробити та намалювати емблему перукарні).

     Дівчата творчо підійшли до практичного завдання. Усі роботи були цікавими, та  за підсумками  двох турів переможцями стали:

І місце           

     Азаркіна Марія (207 гр.)

ІІ місце

     Руденко Дар'я (207 гр.)

     Селюкова Анастасія (207 гр.)

ІІІ місце

     Бєлікова Тетяна (207 гр.)

     Кучугура Юлія  (307 гр.)

      Олімпіадні роботи дівчат можна оглянути на виставці у кабінеті №212.

     Учасники професійних перегонів відзначені подяками, а призери - сучасними професійними виданнями.

1

2

5

11

12

13

14

 Викладач спеціальних дисциплін

Буцька О.В.

Вгору