• 511

Учні-живописці відвідали презентацію книги Сергія Авдєєнка

«Євген Вишневський. Інтерв’ю, що не відбулося»

     26 січня в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація книги Сергія Авдєєнка про місцевого художника «Євген Вишневський. Інтерв’ю, що не відбулося».

     На презентацію співробітники музею запросили друзів, родичів, колишніх колег митця, всіх тих, хто його знав митця та шанує його пам’ять та талант. Серед запрошених були і учні ДНЗ «Мелітопольське ВПУ», які навчаються з професії «Живописець» разом зі своїм майстром виробничого навчання Валерієм Воликом.

     Євген Вишневський був людиною талановитою, зі своєрідною манерою живопису. Були у нього прихильники, які говорили, що на картини Вишневського будуть полювати колекціонери. Євген був одним з вихованців відомої школи-студії Іларія Андрійовича Чубича та, напевно, улюбленим учнем. Колись Іларій замінив йому батька та протягом всього свого життя був для Вишневського наставником. З дитинства він захоплювався військовою історією, астрономією, футболом, колекціонував марки, фотографував, та, звичайно, малював, хоч за його словами, в його сім’ї ні у кого не було хисту до малювання.

     Учням було цікаво почути, як присутні ділилися своїми спогадами про художника, розповідали цікаві моменти з його життя, а жінка Євгена – Вікторія передала до фондів музею нові експонати – картину Євгена Вишневського та його особисті листи.

27021725 9

27024113 9

27173772 9

27368844 9

                                               Керівник гуртка “Лідер”     Іванова Н.А.

Вгору