• 508

     Всі ми звикли користуватися відомою у всьому світі онлайн-енциклопедією – Вікіпедією. Але рідко хто замислюється над тим, звідки туди потрапляє інформація, як вона стає достовірною, як поповнюється та актуалізується. Іноді навіть так буває, що у Вікіпедії ви не знаходите потрібну інформацію. А як же це можна виправити, як щось додати до цієї енциклопедії?

     На ці питання шукали відповіді учасники Вікітренінгу з написання статей у Вікіпедію, який організували та провели 30 січня у День народження Української Вікіпедії викладачі кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького.

     Захід розпочався привітанням учасників від декану факультету інформатики, математики, економіки та завідувача кафедрою інформатики і кібернетики. Провела тренінг викладач кафедри і дописувач Вікіпедії з 2008 року, доцент, кандидат педагогічних наук Катерина Осадча. Вона розповіла всім присутнім про проекти фонду Вікімедіа, про правила реєстрації і написання статей. Можливістю зробити внесок у великий банк знань, яким є Вікіпедія,  скористалась і керівник гуртка ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» Наталя Іванова.

     На тренінгу всі учасники отримали методичні поради щодо правил написання нових та редагування існуючих статей в найбільшій та найвідомішій онлайн-енциклопедії. На жаль, сторінки з інформацією про Мелітопольське вище професійне училище ще не існує в Українській Вікіпедії, то ж право написати про свій навчальний заклад мають всі бажаючі, хто зареєструється та зробить все відповідно до вимог енциклопедії.

     В ході Вікітренінгу було зареєстровано 12 учасників, додано 4 статті та кілька відредаговано. Наприкінці заходу найбільш досвідченим і активним учасникам було вручено сувеніри від Української Вікіпедії.

wiki 09

Вікі 1

Вікі

Вгору