• 545

     3 лютого 2018 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Б. Хмельницького відбулася профорієнтаційна зустріч майбутніх абітурієнтів з викладачами кафедри соціології та студентами і випускниками зі спеціальності «Соціологія» факультету інформатики, математики, економіки з метою формування уявлень про умови навчання в університеті.

     Серед студентів цього університету є випускники Мелітопольського вищого професійного училища, які обрали для себе в майбутньому педагогічні та класичні спеціальності. Учениці третього курсу з професії «Перукар (перукар-модельєр)», які  цього року завершують навчання в училищі та мають високі  показники в навчальній діяльності Сусана Бекірова та Олена Олійник разом з куратором учнівського самоврядування Н.А.Івановою вирішили завітати до університету та отримати корисну інформацію. Олена минулого року разом з керівником брала участь у роботі регіональної науково-практичної конференції учнівської молоді "Людина і світ" на базі університету та зацікавилася спеціальністю «Соціологія».

     Завідувач кафедри соціології кандидат філософських наук Людмила Василівна Афанасьєва представила учням університет, розповіла про умови вступу і перелік необхідних для цього сертифікатів ЗНО, відповіла на основні питання вступників та їх батьків. Також розповіла про можливості роботи студентів в лабораторії соціологічних досліджень університету.

     Перед присутніми виступили й інші співробітники кафедри і випускники та студенти бакалаврату і магістратури.  Розмова супроводжувалась цікавими презентаціями. Значний інтерес у вступників викликала розповідь про студентське життя та відпочинок: освітню, інноваційну та виховну роботу, наукову та міжнародну діяльність, можливості подальшого працевлаштування.

     Подібні заходи мають важливе значення для учнів системи професійно-технічної освіти, які мають бажання та можливість продовжити своє навчання та обрали для себе педагогічну ниву.

IMG 20180203 111447

IMG 20180203 112507

Вгору