• 550

     Восени на базі ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» відбувся тренінг для тренерів-учнів ПТНЗ Запорізької області з актуальної теми «Торгівля людьми – як вберегтися від небезпеки». Цей захід відбувся в рамках проекту «Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді Запорізької області щодо безпечної міграції та працевлаштування», який реалізує громадська правозахисна організація «Егіда-Запоріжжя».

     9 лютого в читальній залі бібліотеки училища відбувся тренінг «Тільки здається, що торгівля людьми - міф», який провели керівник гуртка Наталя Іванова та староста групи ТУ-11 Грунська Ніна, яка восени пройшла відповідне навчання разом з іншими активними учнями училищ.

     Учасницями тренінгу стали одногрупниці навченого тренера – учениці групи ТУ-11 з професії «Кравець». Дівчата є випускницями 11 класу середньої школи, тому вже мають досить виважену власну думку та деякий життєвий досвід, і з огляду на це було обрано таку форму проведення заходу, як тренінг.

     На початку заходу було проведено вхідне анкетування з метою виявлення  стартових позицій у знаннях дівчат з цієї проблематики. Ніна зробила короткий інформаційний виступ, розповівши своїм ровесницям про основні проблемні питання щодо проведення роботи з протидії такому ганебному явищу, як «торгівля людьми». Попри очікування про достатню обізнаність дівчат, багато з яких вже є повнолітніми, з питань небезпеки проявів торгівлі людьми, були і такі, які не зовсім розуміли форми трудової експлуатації. Робота на тренінгу була активною, дівчата охоче ділилися власними думками, переглянули відеоматеріали, добрі результати дала групова робота та використання ігрових методик.

     Наприкінці заходу було проведено вихідне анкетування з метою виявлення зміни в обізнаності учасниць щодо проблеми торгівлі людьми та  якості проведення заходу. Рефлексія після заходу показала, що дівчатам тематика заходу була цікавою, а інформація, отримана на тренінгу – корисною.

IMG 20180209 094435

IMG 20180209 094610

IMG 20180209 094710

IMG 20180209 094805

           Тренер-наставник, куратор

 учнівського самоврядування Іванова Н.А.

Вгору