• 540

0

     08 лютого 2018 року пройшла проміжна атестація – захист курсових робіт на присвоєння 2-го розряду з професії «Верстатник широкого профілю» у групі 204. До подолання цього рубежу учні шли півтора року. Спочатку була праця в майстернях училища, де майстер виробничого навчання Черкашина Наталя Миколаївна навчала їх спочатку елементарним речам: як підійти до верстата, як його включити, правилам техніки безпеки, основним прийомам праці, а також тонкощам верстатної справи, умінню  спілкуватися у новому колективі,  дотриманню виробничої дисципліні.

1

     Паралельно з практичним навчанням учні в кабінетах училища оволодівали теоретичною частиною своєї професії. Крім традиційного викладання спецдисциплін проводились технічні вікторини, аукціони, олімпіади, відкриті уроки, на яких викладачі теоретично і морально підготовлювали їх до майбутнього захисту курсових робіт, до роботи на верстатах.

2

     Перед складанням іспиту учні майже 4 місяця проходили виробничу практику на підприємствах міста, де безпосередньо вперше поринули у доросле життя. Багато хто з них зарекомендували себе з кращого боку, їм довіряли роботи згідно з їх кваліфікацією, і таким чином, вони вже «забронювали» собі робоче місце на наступну практику, а можливо, і перше робоче місце після закінчення училища. До складу кваліфікаційної комісії ввійшли представники виробництва: голова кваліфікаційної комісії, начальник механічного цеху ТОВ «Торговий дім «Мелітопольська агропромислова компанія» Гурін Павло Володимирович, заступник технічного директора ТОВ «Гідросила-Тетіс» Голубєв Євгеній Олександрович, а також представники училища.

20180208 090132

3

     Результати захисту курсових робіт порадували кваліфікаційну комісію: успішність 100%, якість знань 77,3 %. Шість учнів отримали найвищу оцінку в 11 балів – Бурковцов Назар, Губан Віталій, Клокун Ілля, Кондратюк Микита, Опанасик Михайло, Рудакова Карина, три учні – 10 балів – Бондаренко Євгеній, Гайдук Андрій, Прокопенко Ігор. Інші учні також показали хороші знання з професії і вміння публічних виступів.

4

4.1

     Особливо хочу відзначити дівчат, які навчаються в цій групі: нашу зірочку - Рудакову Карину, яка має найвищі бали з теоретичного навчання, пробних кваліфікаційних робіт і захисту курсової роботи та Нейчеву Анастасію. Так тримати, дівчатка!

5

     Усіх учнів 204 групи поздоровляю з присвоєнням 2-го розряду з професії «Верстатник широкого профілю»! Бажаю, щоб ці знання і практичні навички в майбутньому допомогли  усім знайти достойне місце в житті!

20180208 090056

Керівник курсових робіт, викладач спецдисциплін

Осикова О.П.

Вгору