• 428

З чого починається патріотизм?

    Таке питання, певно, кожен ставив собі, адже так часто вживаються «патріот», «патріотизм», при чому хтось обирає критерій місця народження, хтось – улюблених, дорогих серцю місцин, пам’яток, ще хтось – свій внесок у розвиток країни. Цим питанням зацікавилися учні 208 групи ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище», які під керівництвом викладача Назаренко Ірини Петрівни в актовій залі  провели  відкритий позакласний захід на тему «Це моя Україна!».

    Захід було розпочато з поетичної  легенди «Наша земля», яку Юркова А., Кравчук А., Корбцов Б. продовжили  екскурсією  визначними місцями України. Не забули і про палке, щире поетичне слово. Було згадано і цікаві факти про Україну, державні, народні символи України. Учні розповіли про наших вояків, які захищають кордони нашої держави. Дзвінко прозвучало українське слово у піснях, виконаних дівчатами (Смолякова С., Бончева К., Папій В.). Наприкінці  заходу викладач наголосила, що перш за все, Україна починається з нас самих! Заклик педагога сколихнув учнівство:

     «Нехай кожний з вас відчує гордість за нашу державу, бо ми — діти твої, Україно! Ви — майбутнє України. Своїми знаннями, працею, здобутками підносьте її культу­ру, своїми досягненнями славте її!

     Будьте гідними, бережіть волю й незалежність країни, поважайте свій народ і його мелодійну мову. Шануйте себе й свою гідність — і шановані будемо іншими!»

     Вдячні відвідувачі заходу довершили своє уявлення і розуміння патріота – людини, щиро відданої своїй Батьківщині.

IMG 20180129 081416

IMG 20180129 082254

IMG 20180129 083020

IMG 20180129 083115

Заступник директора з виховної роботи

Кудар І.В.

Вгору