• 423

Осягнути ідеї державності

     Є в історії нашого народу дати, які мають неабияке значення для сьогодення. Актуальною для України є проблема єдності нації, визначення національної ідеї, тому у ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» вкотре згадали тих героїв, які боролися за об᾽єднання усіх національно-демократичних сил українства, хто словом і ділом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

     Викладач  Головльова Ю.І. разом із учнями 309 групи  провела відкриту класну годину :«Люби та знай свій рідний край». Історію нашого рідного краю повинен знати кожен свідомий українець, бо без неї не було б ані теперішнього, ані майбутнього, тому у ході проведення учні дізнались, як у тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав  гіркі події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українського народу за соборність (єдність) своїх земель,  відзначення 99-ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та 100-ї річниці прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради.

     Молоде покоління незалежної України  повинно пам’ятати, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, повинна навіки залишатися непорушною,  лише в єдності дій та соборності можна досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної, незалежної і демократичної України.

P1220318

P1220327

P1220338

Методист 

Глебова О.В.

Вгору