• 562

Готуємося до ЗНО

     Сьогодні приділяється велика увага психологічній стороні підготовки учнів до ЗНО. Психологічний супровід учнів під час зовнішнього незалежного оцінювання передбачає психологічне тестування майбутніх випускників та надання психологічних рекомендацій за результатами тестів перш за все направлених на саморегуляцію та розвиток навичок подолання стресу, підвищеного  тривожного стану, якщо є на то причини, та проведення курсу занять з оволодіння інформацією про специфіку будови тестових завдань та їх видів, логіки побудови та  знаходження варіантів правильних відповідей, розвитку  уваги, аналітичного мислення та пам’яті, складання плану підготовки до ЗНО.

     1 березня 2018 року у   групі № 303  відбулося чергове лекційно –тренінгове заняття з психологічної підготовки  учнів до складання ЗНО  в руслі  психологічної підготовки  дітей до складання державних тестових випускних іспитів. Регулярні заняття та психологічне консультування з психологічної підготовки до ЗНО проводить керівник психологічного гуртка Додонов А.Ю. Психологічна підтримка – це один з найважливіших чинників, що визначають успішність та психологічну врівноваженість молодого громадянина з оптимальною реалізацією його інтелектуальних та психічних можливостей під час здачі ЗНО.

     Усі, хто бажає отримати консультації з підготовки до ЗНО, можуть відвідати гурток, поспілкуватися з практичним психологом Додоновим А.Ю.

DSCN2007

DSCN2008

Практичний психолог

Додонов А.Ю.

Вгору