• 180

Любить - значить обіймає

     В Мелітопольському вищому професійному училищі велику увагу педагогічний колектив приділяє громадянському вихованню учнів, в тому числі підвищенню їх життєвих навичок, формуванню емоційного інтелекту, підвищенню відповідальності у ставленні до самих себе та найближчого оточення.

     Традиційно наприкінці осені – на початку зими відбувається цикл виховних заходів в рамках всесвітньої акції "16 днів проти насильства". Цього року в рамках продовження співпраці з БО "БФ "Все можливо" в училищі для дівчат – активісток Ради учнівського самоврядування тренеркою організації 4 грудня було проведено тренінг "Любить - значить обіймає" в рамках акції «РОЗІРВИ КОЛО»

     Тренерка - Ілона Серебрякова, членкиня БО «БФ «Все можливо», психологиня, експертка-консультант з питань розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству.

     Інформаційна кампанія «Розірви коло» – це частина масштабної програми UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», яка має на меті підтримати процес зміцнення національних механізмів запобігання і реагування на ґендерно зумовлене насильство. Програма реалізується у 12 областях України за підтримки урядів Великої Британії, Канади та Естонії.

     «РОЗІРВИ КОЛО», тому що:

  • Домашнє насильство має повторювальний характер.
  • Стереотипи, толерантність та незнання щодо домашнього насильства передаються із покоління в покоління.
  • Сміливість однієї постраждалої позбавитися насильства надихає інших на цей крок.

     На занятті з такою складню темою дівчата за допомогою тренерки розбиралися у важливих питаннях як розпізнати ситуації насильства; що треба знати, що робити, коли стають свідком насильства; як діяти, якщо зазнали насильства.

     Дівчата активно висловлювали свої думки та, навіть, ділилися власним досвідом з актуальних питань тренінгу, ставили багато питань з тематики тренінгу. За короткий час заняття тренерці вдалося створити довірливу атмосферу та актуалізувати такі важливі питання, знання з яких безумовно стануть у нагоді дівчаткам.

     Наприкінці заняття пані Ілона зробили дівчатам памятні подарунки та всі зробили спільне фото на згадку. Також було презентовано можливість для дівчат-лідерок взяти участь у додатковому навчанні за програмою «Рівний рівному» з питань протидії гендерно зумовленому насиллю. Сподіваємось дівчата, які виявили бажання пройти додаткове навчання в подальшому зможуть провести подібні заняття для більш широкої учнівської аудиторії.

20201204 220201204 320201204 420201204 1

Куратор учнівського самоврядування

Наталя Іванова

Вгору