• 205

 «Уклін усім, хто край свій боронить»

     4 грудня, з нагоди Дня Збройних Сил України, в ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» за традицією відбулася краєзнавча година на тему «Уклін усім, хто край свій боронить». Учасниками були 20 вихованців гуртків етнографічного краєзнавства (керівник Кардашова Н.Г.) та пішохідного туризму (керівник Трет’як М.В.) Мета заходу передбачала сприяти згуртуванню колективу, розвивати почуття гідності , виховувати взаємоповагу один до одного, взаєморозуміння, прищеплювати прагнення до збереження народних звичаїв, традицій, свят.

     Учениці Бурцева Яна та Лукіна Люба розповіли про історію свята Збройних сил України. Варварин Роман продемонстрував вправність розбирання та збирання туристичних рюкзаків, які є невід ємною частиною кожного захисника Вітчизни. Середіна Крістіна показала використання і в’язання туристичних вузлів у повсякденному житті. На виховний захід запросили мед.працівника Молчанову І.О., яка нагадала вихованцям про основні завдання при наданні першої медичної допомоги.

     У кінці заходу керівники гуртків побажали учасникам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, непохитної сили волі та віри у власні сили.

     Завершилось дійство спільним фотографуванням на згадку. Даний захід пройшов у творчій та дружній атмосфері з дотриманням усіх необхідних санітарних норм.

20201204 120201204 220201204 3

Вгору