• 220

Мелітопольське ВПУ на шляху реформування профтехосвіти

     Актуальними питаннями реформування профтехосвіти сьогодні є модернізація освітнього середовища, залучення соціальних партнерів та інвестицій, стимулювання професійного розвитку педагогів.

     Вже декілька років поспіль в Україні реалізується Програма «EU4Skills:кращі навички для сучасної України» за підтримки  Європейського Союзу та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії. Програму  в Україні реалізують Deutsche Gesellschaft für Internationale  Zusammenarbeit (GIZ) , Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW) та партнери.

     Однією зі значущих подій на шляху реалізації цієї програми стало надання технічного забезпечення (ноутбуків, принтерів, серверів та інших девайсів) колективу Мелітопольського ВПУ.  11грудня 2020 року з нагоди цієї події до училища завітали заступник голови облдержадміністрації Олександр Свистун, заступник Мелітопольского міського голови Михайло Семікін, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Сороченко разом з регіональним фахівцем програми підтримки реформи професійно-технічної освіти «EU4Skills: Кращі навички для України» Ольгою Пушиною. Гості висловили широку підтримку впровадженню новітніх технологій в освітній процес закладів ПТО.

     Директор училища Людмила Кисельова висловила слова вдячності за підтримку професійної освіти, зазначила, що якісна професійна освіта можлива за умови, коли є сучасне обладнання, інноваційний педагог та кваліфікований майстер. Педагоги училища здобувають та запроваджують цифрові компетентності,  методики дистанційного та змішаного навчання.

IMG 5342IMG 5343IMG 5353IMG 5370IMG 5376IMG 5378

Вгору