• 154

Досвід участі в онлайн-проєкті дівчат-лідерок

     Навіть карантин не може стати на заваді активній участі учнів ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» в громадському житті. Так, з грудня 2020 року 6 активних дівчат – лідерок учнівського самоврядування стали учасниками проєкту «Стосунки без насильства» за ініціативи Благодійної організації "Благодійний фонд "Все можливо", який реалізовано за підтримки Ресурсного центру ГУРТ у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

     В рамках проєкту було проведено 5 онлайн-тренінгів для 12 дівчат – лідерок з нашого училища та з Мелітопольського фахового коледжу культури і мистецтв. Дякуємо за підготовку та проведення тренінгів психологу організації  Ілоні Серебряковій та юристу Оксані Кальчевій.

     Завдяки даній ініціативі дівчата навчилися в майбутньому будувати сімейне життя без насильства, можуть допомогти сформувати в молодіжному середовищі позитивний імідж здорових відносин, надавати інформацію за принципом «рівний-рівному». В майбутньому учасниці проєкту зможуть допомогти іншим дівчатам, які потрапили в ситуацію насильства, зможуть надати інформацію щодо перших кроків захисту себе, розкажуть як діяти та куди звертатися за допомогою.

     Фінальна зустріч проєкту відбулася 19 січня 2021 року на центральній площі міста, де під головною міською Ялинкою Ілона Вікторівна вручила дівчатам та кураторам від закладів освіти сертифікати про участь у проєкті та приємні і корисні  подарунки (термокружки та флеш-накопичувачі).

     Дівчата-учасниці висловили слова вдячності за корисне і цікаве навчання, вперше зустрілися одна з одною та мали змогу трохи поспілкуватися і обмінятися враженнями про учать у проєкті. Натхненні досвідом участі у ньому вони і в подальшому планують вести активне громадське життя. І для цього в нас вже є нові цікаві плани.

20210119 120210119 320210119 220210119 420210119 520210119 620210119 7

Куратор учнівського самоврядування

керівник гуртка «Лідер»

Іванова Наталя

Вгору