• 343

Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні: перспективи впровадження проєкту в Мелітополі

     17 директор ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» Людмила Кисельова взяла участь в зустрічі з представниками Проєкту Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» та основними партнерськими організаціями, які будуть впроваджувати заходи проєкту в Мелітополі.

     Проєкт передбачає сприяння вдосконаленню ринку праці шляхом заохочення незайнятої молоді до створення та розвитку підприємницьких ініціатив, а також адаптацію закладів професійно-технічної освіти до потреб роботодавців, покращення їх матеріально-технічної бази.

     В Мелітополі проєкт буде реалізовуватись Місцевим партнерством у сфері зайнятості у складі основного партнера ГО «СВ-ПЛАТФОРМА» та співзаявників - Мелітопольська міська рада, ГС «СП «Центр освіти дорослих «Перший», Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості, КУ «Агенція розвитку Мелітополя», ГО «Інститут інклюзивного розвитку», а також наше училище і колеги з ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» та представники роботодавців: групи компаній «Турбоком» та групи компаній «Мелітопольська черешня».

     На зустрічі було обговорено перспективи впровадження проєкту в Мелітополі, партнери зійшлися на тому, що ринок праці потребує аналізу, шукачі - робочих місць, молодь – актуальні професії та менторську підтримку від працедавців. А спільна робота в цьому напрямку влади, бізнесу, закладів освіти та громадських організації обов'язково дасть вагомі результати і сприятиме стабільному розвитку нашого регіону.

20210217 120210217 220210217 3

Вгору