• 246

Наші учні – учасники важливого дослідження

     Учнівська молодь Мелітопольського вищого професійного училища завжди радо відгукується на запрошення до участі у загальноміських акціях та ініціативах. Тим паче коли це заходи, що мають на меті покращити якість та підвищити ефективність міської молодіжної політики.

     2 червня наших активістів ради учнівського самоврядування було запрошено до участі у фокус-груповому дослідженні Центру соціологічних досліджень МДПУ імені Богдана Хмельницького, яке проводиться в рамках діяльності за проєктом Управління культури та молоді Мелітопольської міської рада «Дослідження актуальних запитів та розробка дорожньої карти підвищення індексу благополуччя молоді міста Мелітополя».

     Мета дослідження – аналіз сучасних запитів молоді щодо розробки та впровадження молодіжної політики на місцевому рівні. На заході було проведено дискусію за такими напрямками: як вирішити питання з працевлаштуванням та зайнятістю молодих людей? Як залучити молодь до здорового способу життя? Як і де саме молоді люди хочуть проводити свій вільний час та дозвілля? Які мобільні та міграційні настанови, цінності та уподобання молодих людей, їх громадянська та політична активності? Обговорено питання важливості формальної та неформальної освіти.

     Одночасно відбулися три фокус-групи з предстаниками шкільної молоді, молоді, яка навчається у закладах професійної та професійно-технічної освіти та студентської молоді. Фокус-групи пройшли креативно, емоційно і змістовно. Соціологи подякували всім респондентам за інноваційні ідеї з розвитку молодіжної політики міста, виявлену небайдужість, активну громадську позицію, відкритість до співпраці, зацікавленість у майбутньому нашого міста.

20210602 120210602 220210602 3

Куратор учнівського самоврядування

Наталя Іванова

Вгору