• 248

Просто про складні теми: а чому б ні?

        Інноваційні технології швидко увійшли в усі галузі нашого життя. В Мелітопольському ВПУ є досвід використання інноваційних підходів до організації навчально-виробничого процесу, а також і у виховній роботі – тут великої уваги заслуговує практика застосування ігрових методик.

        16 червня з такою інноваційною авторською грою «Why Not?» до нашого училища завітали команда дівчат-волонтерок Центру освіти дорослих «Перший», учасниці освітнього проєкту «Школа соціального лідерства - 2021 «Молодіжні практики соціального проєктування». Дівчата провели гру для учениць першого курсу з професії «Швачка. Вишивальник».

        «Why Not?» - це інтерактивна настільна гра для хлопців та дівчат 15-18 років. Гра має на меті сприяння набуттю учасниками комплексу знань у питаннях статевого виховання, формування відповідальної поведінки щодо власного здоров'я та підвищення обізнаності з правових аспектів, морально-етичних норм у сфері відносин між дівчатами та хлопцями.

        Протягом гри, учасниці відповідали на цікаві та важливі тематичні питання, за допомогою гри в “крокодила” з’ясовували значення серйозних понять, виконували спортивні вправи, слухали приклади життєвих аудіо-історій за темою, дізнавалися нові факти. Таким доволі простим та веселим способом проведення часу досягається велика та доволі складна мета – сформувати свідому поведінку та поінформованість у питаннях статевих відносин.

        Освітній проєкт Школа соціального лідерства "Молодіжні практики соціального проектування" впроваджується Кафедрою соціальної реабілітації та соціальної педагогіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка у партнерстві з Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.

        Дякуємо дівчатам-волонтеркам розробникам гри за небайдужість до складних соціальних проблем, активну життєву позицію та спробу зробити свій внесок у виховання молодого покоління. Саме така діяльність за принципом «рівний-рівному» в роботі з підлітками має великий виховний потенціал. Сподіваємось на продовження співпраці.

20210616 120210616 220210616 320210616 520210616 4

Куратор учнівського самоврядування

Наталя Іванова

Вгору