• 210

     У нашому Мелітопольському вищому професійному училищі закінчився  2020-2021 навчальний рік. Більша його частина пройшла з використанням дистанційної форми навчання або змішаної.  Інженерно-педагогічний колектив постійно вдосконалював форми та методи навчання задля підвищення якості знань здобувачів освіти. Особливі труднощі   викликала організація виробничого навчання та виробничої практики. Не працювали підприємства, з якими заключні договори на проходження практичного навчання, учні не мали можливості доїхати до училища на навчання,  не усі учні мають власну комп’ютерну техніку, або потужний сучасний телефон для навчання за змішаною формою.

     Усі перераховані труднощі та виклики колектив  переміг, при цьому педагоги і майстри виробничого навчання  самі навчалися на курсах підвищення кваліфікації, курсах з боку EU4Skills  з вдосконалення володінням формами  дистанційного навчання  на платформі ZOOM, MEET, GOOGLE.

     На закінчення навчального року та терміну навчання за професіями проводиться  Державна кваліфікаційна  атестація. Випускні групи  ТУ-24 за професією  «Кухар», 303 з професії «Швачка, Вишивальник», 304 з професії «Верстатник широкого профілю», 307 з професії «Перукар-модельер», 2-С з професії «Монтажник санітарно-технічних систем  та устаткування»  гарно підготувалися до останнього екзамену и добре захистили свої дипломні роботи та отримали кваліфікаційні робочі розряди згідно діючим стандартам. Всього училище випустило 117 спеціалістів робочих професій, з них 30 чол. отримали дипломи з відзнакою. Представники підприємств були присутні на захисті дипломів, тому з задоволенням чекають нашу молодь у себе на працевлаштуванні за їх бажанням.

     Я виражаю велику вдячність всьому  інженерно-педагогічному колективу за самовідданість у своєї роботі та  особливу вдячність майстрам виробничого навчання Тостікової І.А., Баричевої О.М., Швецової О.М., ПріссІ.В., Луцевич Д.Б., класним керівникам Таран М.С., Романенко І.Г., Буцької О.В. за підготовку та проведення  випускних заходів.

32417986151014191611171213

2122232425

                          Директор МВПУ                                          Л.Кисельова 

Вгору