• 95

Громадянська освіта важлива

     Педагогічний колектив ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» не припиняє шукати ефективні шляхи розширення інструментів для просування громадянської освіти!

     Під час дистанційного навчання учнів у педагогів є можливість взяти участь у заходах з підвищення кваліфікації, тож наші викладачі скористалися цим шансом та прокачали свої «м’які навички».

     Голова правління Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший», Тренерка Центру, Майстер гри «Світ Громад» ІІІ рівня, викладач нашого училища Тетяна Однорог 28 жовтня провела гру-тренінг «Світ Громад»  для викладачів суспільно-гуманітарних дисциплін.

    Метою гри було познайомити викладачів училища з інструментарієм гри та обговорити можливість запровадження ігор в процесі навчання учнів за окремими дисциплінами. Програма тренінгу передбачала залучення учасників до інтерактивної гри за «Світ громад: Акселератор ІІІ» з додатком «Інклюзія». Жоден з учасників тренінгу раніше не брав участь у подібних заходах і були не знайомі з грою-тренінгом «Світ громад». «Щасливу громаду» будували Микола Дійков, Олена Кисіль, Світлана Нечитайло, Наталя Пачина, Маргарита Таран, Наталя Кардашова.

     Новий реліз гри відкриває нові шляхи для використання гри в освітньому процесі - скорочений сценарій, інтеграція багатьох додатків гри, що дає можливості застосовувати гру на уроках.

     Під час гри ми ще раз пересвідчилися в дієвості ігрофікації для вирішення багатьох складних завдань, а викладачі змогли прокачати багато власних навичок, дізнатися купу нового як для себе особисто, так і для своєї професійної діяльності.

    В підсумку вирішено, що ця гра була першою, але має стати не останньою.

28.1028.10.20212810202128.10.21

Вгору