• 299

Майстер – клас «Фетровий квітник»

     16 листопада 2021 року був проведений майстер – клас, присвячений Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва, який відзначається щорічно 9 листопада.

     Тренером цього заходу виступила майстриня виробничого навчання Світлана Дядькова.

20211116 1

     Для проведення майстер – класу були підготовлені заготовки і обладнання для кожної учасниці: клейові пістолети, свічки, ножиці, серветки, заготовки квітів.

20211116 2

     У зазначений час представники методичної комісії швейного напрямку та  перукарської справи зібралися для проведення майстер – класу, тема якого «Оздоблення гаманця з войлоку декоративними елементами». Основним матеріалом для роботи був обраний фетр. Цей матеріал легкий, недорогий, довговічний, приємний на дотик, практичний в експлуатації. З фетру можна виготовити будь які вироби: капелюхи, кепки, утеплювачі, прикраси. Але останнім часом стало дуже популярним виготовлення з фетру квітів. Завдяки властивостям фетру  можна створити будь- яку форму квітки. Поєднання різних кольорів в роботі дає простір фантазії.

     Всі присутні на заході виявилися дуже творчими людьми та із захопленням взялися до роботи. Маки, соняшники, хризантеми розквітали в умілих руках.

20211116 3

     Але квітки повинні були стати декором для ще одного незамінного аксесуару кожної жінки - гаманця. Виготовлений він був з екологічного матеріалу - войлоку. Хтось розташував на гаманці соняшник, комусь до вподоби став мак, а хтось зажадав хризантеми. За годину праці всі учасниці впоралися із завданням та отримали гарні ексклюзивні гаманці, декоровані квітами та квіти на дерев’яній паличці.

     За повір’ям, порожній гаманець дарувати не можна. Тому до гаманців Світлана Дядькова   підготувала індивідуальні побажання на майбутнє.   Кожен обирав побажання власноруч та вголос читав його. Як виявилось після обговорення, побажання були ніби написані для кожного спеціально, такими влучними  вони виявились.

20211116 4

     В результаті  цього майстер – класу ми  ще раз переконалися, що завдяки творчому підходу та бажанню можна досягти  гарних результатів та створити цікаву, індивідуальну  неповторну річ, яка буде радувати око власника та оточуючих. Головне у будь- якій творчій справі - мати бажання, натхнення та зацікавленість! Дядькова Світлана подякувала всім за участь та спілкування, побажала всім натхнення, творчої наснаги, здоров’я!!!  

     (Під час проведення заходу були дотримані всі заходи епідеміологічної безпеки)

20211116 5

Майстер виробничого навчання

Світлана Дядькова

Вгору