• 46

Вечірка до Міжнародного дня студентів

     У Палаці культури залізничників відбулася вечірка до Міжнародного дня студентів, що відзначається 17 листопада. На урочистий захід були запрошені найкращі студенти навчальних закладів міста, серед яких і наші учениці Діана Чкан, Таїсія Степаненко та Катерина Волкова у супроводі керівників гуртків Наталі Кірчевої та Аліни Корольової.

     Вперше в Мелітополі за ініціативи міської влади Міжнародний день студента відзначається масштабною вечіркою. Найамбітніші і найкреативніші студенти, у вечірньому вбрання, мали змогу відпочити і насолодитися живою музикою. Виступ діджею, фотозони і зони активного відпочинку, смаколики – було зроблено все, аби цей вечір закарбувався в пам’яті на довгі роки.

     Від імені народного депутата України Сергія Мінько і Мелітопольського міського голови Івана Федорова з привітальним словом до молоді звернувся заступник міського голови Михайло Семікін. 

     Після привітання та нагородження студентів, усі присутні мали змогу «познайомитися» з кожним закладом. Керівники навчальних закладів, серед них Іванова Наталя, привітали студентів зі святом через відео-презентацію на екранах телевізорів. А потім студенти кожного закладу освіти представили привітальний номер, який дав змогу усім продемонструвати таланти свого закладу. Звичайно, наші учениці та керівниці гуртків, підготували яскравий танець  та привітальну промову.

     Молодь Мелітополя ще раз довела свою активність та творчий потенціал, своє зростання та оптимістичне бачення майбуття.

IMG 1697unnamed

Куратор учнівського самоврядування

Корольова Аліна

Вгору