• 128

Торгівля людьми як порушення прав людини

     Незважаючи на те, що епоха держав з  рабовласницьким устроєм давно залишилася в минулому, антигуманні та злочинні дії сьогодні відбуваються абсолютно у всіх куточках світу. Тіньова злочинна сфера в багатьох державах має масовий характер.

     В межах Всеукраїнської акції "16 днів проти насилля"  виховатилем Ломакіною М.В. було проведено у гуртожитку №1 виховний захід "Торгівля людьми. Порушення прав людини". Вихователь зауважила, що торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу!

     Профілактичну роботу з протидії торгівлі людьми варто проводити регулярно та особливо зі здобувачами освіти ПТНЗ. Адже вихованці стають більш самостійними, залишають батьківську домівку, але ще не вміють вирішувати складних побутових, моральних проблем.

     Вихователь Ломакіна М.В.ознайомила підлітків з поняттями «торгівля людьми», «вербування», «трафікер», з формами прояву та методами вербування. Вихованці визначили причини поширення даного явища. Разом склали правила безпечної подорожі за межі своєї країни. Маємо надію, що проти жодної дитини, яка взяла участь у заходах цієї акції, не будуть порушені права людини та вона зможе протистояти негараздам та негативним впливам.

2163839349530334163839349534515

Заступник директора Ірина Кудар

Вгору