• 485

Українці, які змінили світ

Знай наших

     Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають патріотичне, громадянське виховання як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть державу (раtria) як запоруку власного особистісного розвитку, що спирається на ідеї гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності, науковості, здорового способу життя, готовності до змін.

     Патріотичне виховання – складова національного виховання, головною метою якого є становлення самодостатнього громадянина-патріота України, гуманіста і демократа, готового до виконання громадянських і конституційних обов’язків, до успадкування духовних і культурних надбань українського народу, досягнення високої культури взаємин. Воно сприяє єднанню українського народу, зміцненню соціально-економічних, духовних, культурних основ розвитку українського суспільства і держави.

     Британський філософ та історик Томас Карлейль говорив – «Історія – це біографія великих людей».

     Учениці групи 103 Аметова Катерина, Трубнікова Софія, Горохова Альона, Федорак Віолета, Стефанків Оксана під керівництвом класного керівника Понікаровою О.О. створили проект, який розповів учням всього училища про людей, які визначили хід історії України починаючи з Київської Русі і до нашого часу. Багато хто відкрив  для себе нові імена або більше дізнався про людей, про яких чув не раз. Знання  історії  своєї держави, народу допомагає зрозуміти, хто ми і чому стали саме такими.

     Ознайомившись з цим проектом, можна зрозуміти, що Україна подарувала світу багато талановитих людей – астрономів та космонавтів, фізиків та математиків, лікарів та біологів, композиторів та танцівників, письменників та творців кіно, спортсменів та дизайнерів.

     «А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни»  (Ліна Костенко)

 

0 02 04 e635a0a05ee79279247fa205b7895963c3ea29af26c21f0edc5a0fb04b71c61d full

IMG 20180227 081546

IMG 20180227 081741

Статтю підготувала викладач художньої культури та хімії, класний керівник

Понікарова О.О.

Вгору