• 368

«Сердечне вам спасибі, жінко!»

     14 березня 2018 року в гуртожитку ДНЗ «МВПУ» вихователями Вороніною В.В. і Ломакіною М.В. проведено конкурсно-розважальну програму «Сердечне вам спасибі, жінко!»  

     Вже весна веселим сонечком заглядає у віконце. А весна - це чудове свято народження природи, коли на землі зацвітає нове життя. Весна, як жінка. Буває ніжна, бува примхлива

          То зазвучить грайливо, як струна,

          А то раптом вибухне, як злива!...

          Весна і жінка. Жінка і весна.

          У них обох свої земні турботи.

          Своя морська бездонна глибина,

          Свої космічні зоряні висоти.

     Жінка – всього початок, мати – берегиня роду. .Незмірну любов, ласку, ніжність і тепло дарує вона своїм дітям, оберігаючи їх і свій дім. Материнська любов не має кордонів, страху, сумнівів, розрахунку. Вона очищає нас, зігріває, зупиняє перед безоднею. Святковий захід відкрила Чучман Поліна з піснею «Мама – мамочка родная, любимая». Хлопці гуртожитку привітали всіх присутніх дівчат і жінок -  вихователів зі святом весни, святом тепла, доброти, жіночності і краси. Потім хлопці і дівчата провели цікаві конкурси. Учні із задоволенням грали в ігри, співали ,брали участь у конкурсах. Було цікаво і захопливо.  Захід завершився  чаюванням та смакуванням солодощів. У всіх учасників свята з’явився гарний настрій, очі засвітилися радістю. В залі  панувала атмосфера добра, дружби і гумору.

 IMG 4202

IMG 4203

IMG 4206

IMG 4213

IMG 4220

IMG 4241

IMG 4252

 

Вихователі гуртожитку:

Вороніна В.В.

Ломакіна М.В.

Вгору