• 418

Шевченкове слово житиме вічно!

     З приходом весни, 9 березня, Україна відзначає роковини Т.Г.Шевченка. В ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» пройшли заходи, які були присвячені  життю та творчості Кобзаря. Мета проведених заходів - поглиблення знань учнів про життєвий та творчий шлях поета, популяризація творчості      Шевченка серед сучасної молоді, виховання інтересу до вивчення творчості письменника та розвиток логічного, творчого мислення.

     Учнівський колектив почув про геній поета, письменника, художника на загальній щотижневій лінійці з уст викладача Таран М.С. та бібліотекаря Нейчевої А.О.

     Викдадач Кардашова Н.Г. поділилася успіхами своїх вихованців Горбової Валентини та Бойка Романа у літературному конкурсі есе «Мій Шевченко», який проводив 7 березня 2018 року  Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького.

     Естафету заходів з нагоди роковин Тараса Шевченка прийняла завідувач бібліотеки Нейчева А.О.: 6 березня пройшли Шеченківські читання «Тарасове слово звучатиме вічно». В заході взяли активну участь учні групи № 109, вони декламували вірші Т.Г.Шевченка.

     13 березня пройшов квест – урок «Тарас Шевченко – України син», організований бібліотекарем Нейчевою А.О. В цьому заході брали участь три збірні команди І –ІІІ курсів училища. Учні під час виконання завдань квесту закріпили у цікавих нестандартних формах роботи вже відомі біографічні факти про життя та творчість великого українського поета та мислителя.

DSC 0061

DSC 0067

DSC 0081

DSC 0084

     14 березня 2018 року  бібліотекарем Шепель Л.В. була проведена квест-гра  «Тарас Шевченко – великий син України». У квесті взяли участь учні 101 групи («Слюсар з ремонту автомобілів. Рихтувальник кузовів»).  Були представлені команди: «Шевченкознавці», девізом яких стали слова «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь», та «Кобзареві діти», яких об’єднало гасло «Нема на світі України, немає другого Дніпра». Учасники квесту відвідали станції: «Історична», «Поетична», «Швидкісна», «Бібліотека», «Мистецька», «Пошукова», «Шкільна» та «Скриня питань». Під час гри хлопці відповідали на запитання, складали прислів’я про Кобзаря, збирали пазли, відгадували ребуси, пригадували вірші поета та значущі дати його життя.

0 02 04 2

0 02 04 3

0 02 04 7

0 02 04 d7

     Творчість і життя Шевченка - це втілення долі, сподівань українства, тому Шевченкове слово житиме вічно!

Заступник директора з НВР

ДНЗ “Мелітопольське ВПУ”

Кудар І.В.

Вгору