• 343

Досвід участі представників учнівського самоврядування

 у тренінгу з миро творчості

     Учнівське самоврядування ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» вже декілька років поспіль працює над активізацією участі представників активного учнівства нашого навчального закладу в громадському житті міста Мелітополя. Останнім часом посилилась співпраця училища з громадською організацією "Мелітопольська волонтерська група "ПАТРІОТ", яка ініціює та проводить в місті багато суспільно значущих акцій та заходів, в тому числі з підвищення громадянських компетенцій молоді та налагодженню діалогу в громаді.

     13 березня 2018 року за запрошенням голови ГО «Патріот» Ольги Леонтьєвої куратор учнівського самоврядування училища Наталя Іванова та члени гуртка «Лідер» Тетяна Бєлікова і Олена Олійник стали учасниками Тренінгу з миротворчості з елементами форум-театру, який відбувся на базі Коворкінг-центру громадської активності в бібліотеці імені Горького. До участі у тренінгу було запрошено представників освітніх закладів та наукових установ міста, громадських організацій та внутрішньо переміщених осіб, а також представників активної молоді. Тренерами на заході виступили представники Молодіжної громадської організації "Інститут громадського розвитку "Ортега-і-Гасет" з міста Токмак Альберт Лалабеков та Ганна Соколова.

     Учасники мали змогу дізнатися основи теоретичного матеріалу про види та способи подолання конфліктів, про соціальні ролі, про очікування, цінності, соціальні норми. Тренери майстерно створили на тренінгу атмосферу порозуміння та єднання, провівши декілька спеціальних вправ та групових занять. В практичних вправах учасники мали представити себе, визначити своє місце в паралелі «Я-Ми-Вони», поборотися зі стереотипами стосовно маргінальних соціальних груп, обрати декілька важливих для кожного соціальних проблем та створити невеличкі сценарії для подальшого їх втілення у постановках за методикою «Форум-театра».

     Незважаючи на обмежений час тренінгу, він виявився дуже насиченим, змістовним та надзвичайно корисним. Присутні педагогічні працівники отримали гарний інструмент для подолання конфліктних ситуацій, який можна застосовувати у своїй професійній діяльності, а також у повсякденному житті. Молодь та представники громадськості також залишили схвальні відгуки про захід, на якому вони отримали корисний досвід. В кінці заходу тренери та організатори подякували учасникам за позитивні емоції та гарний настрій.

29136355 10210624402668081 9169648085056943184 n

13.03.18

Керівник гуртка

Н.А.Іванова

Вгору