• 430

     З 19.03.2018 – 23.03.2018р. в Державному навчальному закладі «Мелітопольське вище професійне училище» проводився тиждень «Слюсарних професій».

IMG 2987

     В рамках тижня заплановано багато цікавих заходів. 

     Одним з таких заходів був конкурс – вікторина на знання слюсарної справи під назвою «Найкращий слюсар». Усі конкурси були безпосередньо  пов’язані  з професією слюсар, а епіграфом до гри стали слова французького  філософа, XVIII сторіччя П’єра Буаста  «Освіта – скарб, праця – ключ до нього».

     В конкурсі брали участь учні слюсарних професій: слюсарі з ремонту автомобілів та слюсарі з ремонту контрольно – вимірювальних приладів, які   мали можливість проявити себе в  теоретичних знаннях з слюсарної справи. 

     Учні були поділені на дві команди - команду «Червоних» та команду «Синіх». Захід включав п’ять конкурсних завдань: оцінювання було в балах – смайликах:  1 – бал - 1 смайлик.

     Протягом усього конкурсу учні давали відповіді на питання, розгадували кросворди, змагалися в знаннях з охорони праці та інше.

     Конкурс 1  “ РОЗМИНКА” сприяв  «розігріву» учнів та нагадав пройдений матеріал.

1 1

1 2

     Конкурс 2 «КРОСВОРД» довершив та закріпив знання зі слюсарної справи, а також сприяв командній роботі в колективі.

2 1

     Кожен майбутній слюсар в процесі своєї роботи  постійно буде стикатися з правилами  охорони праці. Якщо їх не знати або не виконувати, це може привести до травматизму, або   до більш серйозних наслідків. Тому конкурс 3 «МОЗАЇКА» був спрямованим на перевірку знань правил  охорони праці.

3 1

3 2

3 3

     Конкурс 4 «ДОПОМОГА   ДРУГОВІ»  нагадав, що виконання завдання в майбутній професії іноді  може залежати не від самого слюсаря, а від спільної роботи в бригадах і вплинути  на кінцевий результат, який, безумовно, залежить від  усіх учасників виробничого процесу.

4 1

4 2

     Слюсар – працівник, це – людина праці, тому  в  останньому конкурсі  «ПРОДОВЖИ ПРИСЛІВ`Я» учні  згадували   народні прислів’я, які  прославляють, звеличують  людину -  працівника та висміюють ледарів-нероб.

5

     Паузи були заповнені  музичними фрагментами, а також учні подивилися пізнавальний мультфільм про необхідність дотримуватись правил  охорони праці.

     На завершення конкурсу, на підставі зібраних смайликів визначалася команда переможців, яка мала право  самостійно обрати кращого гравця, який приніс найбільше смайликів - (балів) команді. Кращий  гравець  є  кращим знавцем слюсарной справи  - кращим  слюсарем ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»  2018року.

     За підсумками конкурсу І місце посіла  команда «Синіх», яка і визначила «Найкращого слюсаря» – учня 106 групи Беспятчука Євгена.  Переможець конкурсу отримав подарунок та  диплом переможця. Усі учасники  конкурсу-  вікторини отримали солодкі призи.

     Учні почерпнули для себе багато пізнавального та цікавого. Конкурс сприяв  позитивності відносин  між учнями, доброзичливості, взаємодопомозі, відповідальності, умінню самостійно робити вибір.

IMG 3004

Єременко О.М.,

майстер в/н з професії «Слюсар КВП та А (електромеханіка)»

Вгору