• 405

Поезія – це завжди неповторність

     Всесвітній день поезії - це свято, яке відзначається щороку 21 березня. Уся історія людства показує, що поетичне слово йде поруч із людиною. Це дар,  через який ми виражаємо своїх емоції, почуття — любові.

     23 березня в міській бібліотеці ім. М. Лермонтова на честь Дня поезії пройшло засідання Мелітопольського літературного об’єднання ім. П. Ловецького. На зустріч з мелітопольськими поетами завітали учні ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище», а саме група №108 разом керівниками групи та бібліотекарем закладу. Усі запрошені мали можливість познайомитись з творчістю Світлани Непомнящої, Інеси Валти, Тетяни Данілевської та ін. Особливою прикрасою зустрічі стали чудові пісні автора-виконавця Сергія Хилько. 

     24 березня в читальному залі бібліотеки ім. М. Лермонтова відбувся конкурс читців «Поезія – це завжди неповторність». Конкурсанти читали поезії талановитих мелітопольських поетів, в яких розкривається чарівний світ, насичений любов’ю до рідного краю. В цьому конкурсі прийняли участь наші учні: Славова Анастасія( гр. №109), Букша Валерія (гр.110), Кунаєва Анна (гр. №309), Лукʼянова Анастасія (гр. №311). Дівчата декламували вірші О.Гончаренка та С. Непомнящої, і кожен рядочок, проростав чарівною, неповторною в своїй красі, квіткою.

P3240525

P3260567

Завідувач бібліотеки

Нейчева А.О.

Вгору