• 364

Випуск перукарів

     29 березня відбулася значна подія для учнів 307 групи, які протягом трьох років здобували знання за професією «Перукар (перукар-модельєр)» - захист дипломних робіт. Для 16 дівчат це був останній іспит, і вже завтра вони крокуватимуть у доросле життя, а 14 випускниць - продовжать навчання та зможуть підвищити свій професійний рівень.

     Дівчата ретельно готувалися до атестації та підтвердження кваліфікаційного рівня «перукар1 класу»: відвідували заняття, консультації, практикувалися, писали дипломні роботи, підготували презентації. І в результаті - десять із 29 випускниць отримали  «10» , а чотири захистили свої роботи на «11» балів.

     Але, на жаль, не всі відповідально поставилися  до  захисту дипломних робіт. Тому членами комісії  представниками виробництв Риковою Світланою Миколаївною, Солоповою Юлією Дмитріївною та адміністрацією училища було вирішено, що дівчата не здобули нових знань та навичок, не зросли професійно і в результаті   змогли підтвердити тільки попередній кваліфікаційний рівень «перукар 2 класу».

     Приємним сюрпризом для всіх була зустріч з представником  Київської Академії культури і мистецтв, доцентом кафедри організації шоу-бізнесу – Злобіним Юрієм В’ячеславовичем, який розповів дівчатам про перспективи навчання у академії мистецтв і запросив найкращих студентів на День відкритих дверей.

     30 березня шість кращих із кращих дівчат поїдуть до столиці нашої країни - міста Київ, щоб остаточно впевнитись, що зробили правильний вибір, обравши таку цікаву професію – Перукар.

9vOStPxhYew

Ci5nr8F2Cfs

TfZMSLtIk Y

 

Буцька О.В.

Вгору