• 368

     Навчальний центр Estetic Education у місті Запоріжжі не стоїть на місці. В школі кожен день проводять семінари і навчальні майстер-класи, як для новачків, так і для досвідчених фахівців.

     Життя в школі вирує! Кожне заняття - це нові цікаві знання, значні відкриття і маленькі секретики, що полегшують професійне життя перукарів. І це дуже важливо тому, що ми - професіонали своєї справи - втілюємо мрії в життя кожної людини!

     27 березня 2018 року команда Estetic Education приїхала до нас в Мелітополь , щоб поділитися своїми знаннями. 

     На базі учбової майстерні «Конвалія» було проведено для учнів 1-3 курсів майстер –клас, на якому досвідчені майстри продемонстрували три роботи, а також ​поділилися своїм   творчим ​натхненням.

     Арт - керівник центру - Світлана Соколова , провідний спеціаліст, викладач навчального центру Estetic-Education, розповіла учням про свій шлях професійного зростання, як здобувала освіту у Лондонській школі Tony & Guy, Vidal Sasson, M & P Lоndon, академії ДОЛОРЕС м. Москви, у Всесоюзній Школі перукарів м. Риги, вітчизняній школі Володимира Тарасюка, майстер підкреслила, що вона є постійним слухачем семінарів L`oreal Professional.

     Світлана Соколова вважає, що професія “Перукар” - одна із самих щасливих професій, тому що дає можливість спілкуватися з людьми різних професій, робити їх красивішими і відчувати радість від того, що вони стають щасливішими. А також вона відзначила, що обравши цю професію, неможливо зупинятися на досягнутому, потрібно постійно розвиватися, відвідувати різні семінари, курси підвищення кваліфікації і, звичайно, вірити у себе. 

     Наші старанні учениці дізналися для себе про нові техніки стрижки, укладки та оформлення експрес-зачіски, отримали цінний досвід від провідних майстрів, і, мабуть, вже завтра зможуть застосувати ці знання на практиці.

     Усі без виключення були раді новому знайомству і домовились про подальшу співпрацю.

     А ми будемо ради і далі ділитися з Вами нашими успіхами.

1EInmGrBY10

6

7

8

KYkU3ees5Fs

nr0gCLXq964

ofUvEDVR3rg

q219jrNITEI

uAMR4OibX9k

 

Провідний викладач спецдсциплін  перукарської справи

Буцька О.В.

Вгору