• 373

  «Відкритий урок, як форма організації методичної роботи»

     16 березня 2018 року старшим викладачем спецдисциплін Сідлецькою Наталією Петрівною у групі ТУ-11 з професії «Кравець», був проведений відкритий урок з предмету: «Основи конструювання одягу» на тему: «Розрахунок та побудова креслення вшивного рукава».

12

     Рукав – одна із найвиразніших деталей одягу, яку частіше за інші змінюють відповідно до напрямків моди. Він визначає покрій будь-якого одягу. Типова конструкція прямого вшивного рукава є основою для розробки багатьох фасонів рукавів.

13

     Під час проведення уроку була поставлена мета:

  • для викладача: проведення традиційного уроку в сучасному форматі;
  • для учнів: формування знань і вмінь з проведення розрахунків та побудови креслення вшивних рукавів з використанням базової основи, інструкційної картки та алгоритму побудови.

     Запропонований урок цікавий, оскільки на ньому учні під керівництвом викладача роблять розрахунки та побудови креслення рукавів на основі розробленого алгоритму. Така форма робить урок інтенсивним, цікавим і насиченим. Урок сприяє розвитку зацікавленості до обраної професії і можливості підготовки конкурентоспроможного працівника.

14

     Під час проведення уроку були використані цікаві історичні довідки з виникнення та розвитку форми рукавів, зняття мірок для побудови креслень.

     Відкритий урок показав, як при мінімальних затратах навчального часу досягти ефективного засвоєння учнями нового навчального матеріалу та застосовані на практиці методи активації учнів в процесі викладання матеріалу.

Статтю підготувала викладач

Сідлецька Н.П.

Вгору