• 453

День цивільного захисту

     Відповідно до сумісного наказу № 0564/288/33 від 30.08.2017 року Департаменту освіти і науки ЗОДА,  Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області  та затвердженого начальником Мелітопольського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області «Графіка проведення в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту у 2018 році» у ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» 04.04.2018 було проведено День цивільного захисту. Під час проведення Дня цивільного захисту проведені заходи:

     - тренування з використанням вогнегасників двох типів: ВВК-1,4 та ВП- 6 при тушінні пожежі;

     - надання першої медичної допомоги постраждалим при виникненні надзвичайній ситуації в навчальному корпусі;

     - евакуація учасників освітнього процесу з навчального корпусу та майстерень (імітація пожежі) на другому поверсі навчального корпусу;

     - додатково виготовленні куточки з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності;

     - учні приймали участь у конкурсі стіннівок на тему: «Надзвичайні ситуації та безпека життєдіяльності».

     Викладачами «Захисту Вітчизни» - Волоховим В.С., Дибрабою О.Г., Зубашенко Л.О. проведені навчання  з використанням засобів індивідуального захисту, виготовлення ватно-марлевих пов’язок, долікарської допомоги при опіках, травмах та кровотечах.

     Провідним  спеціалістом   МРУ ГУ  ДСНС  України  у  Запорізькій  області  майором Коробко О.Г. та начальником штабу ЦЗ училища Лемцем П.А. в актовому залі для учнів проведена бесіда з демонстрацією відео про надзвичайні ситуації різного характеру, вибухонебезпечні знахідки та дії учасників освітнього процесу при виникненні надзвичайних ситуацій в училищі. 

 1     2

3     4

5     6

7     8

9     10

11     12

13     14

15     16

17      18

19      20

Начальник штабу ЦЗ

Лемець П.А.

Вгору