• 344

Мелітопольське ВПУ приєдналося до акції «Великдень на передовій»

     Цього року представники учнівського та педагогічного колективу ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» вже традиційно приєдналися до благодійної акції зі збору подарунків та привітань військовослужбовцям з нагоди свята Великодня «Великдень на передовій».

     На засіданні Ради учнівського самоврядування було вирішено організувати збір коштів для придбання солодощів для українських військових. Учні разом зі своїми наставниками провели активну роботу, і 5 квітня на зібрані кошти придбали 4 коробки кондитерських виробів та 2 коробки з Великодніми пасочками. Також до акції долучились представники приватного підприємства «Маньковський», які постійно підтримують благодійні проекти учнівства.

     Від самого ранку у фойє ПК ім. Т. Шевченка волонтери збирали коробки з кондитерськими виробами, цукерками, продуктами тривалого зберігання, предметами особистої гігієни. Свій вклад в загальний кошик вніс учнівський та педагогічний колектив ДНЗ «Мелітопольське ВПУ».

     Велике світле свято Христового Воскресіння - Великдень повинен відчути кожен наш воїн-захисник. Усі зібрані подарунки та привітання військовослужбовцям екіпажі волонтерів доставлять в різні бойові підрозділи. Організаторами акції виступили представники мелітопольської волонтерської групи «Небайдужі». Від імені всіх волонтерів Людмила Шведюк подякувала представникам закладу Кудар І.В. та Івановій Н.А., усім активним учасникам акції за те, що вони відгукнулися на заклик зібрати подарунки для хлопців, адже подарунки дуже для них важливі, бо їм важлива наша моральна підтримка і розуміння того, що ми чекаємо їх удома.

IMG 20180405 114544

IMG 20180405 114548

 

Куратор учнівського самоврядування

Іванова Н.А.

 

Вгору