• 558
Завершення декади з професії «Верстатник широкого профілю»
та предмету «Охорона праці»
 
     Другий тиждень декади (02.04.18 – 06.04.18) з професії «Верстатник широкого профілю» та предмету «Охорона праці» також був насичений   цікавими заходами.
     Тиждень розпочався проведенням конкурсів професійної майстерності серед учнів групи 104 (майстер Чугрєєва Марина Павлівна) та групи 204  (майстер Черкашина Наталя Миколаївна). 
1     2
3     4
5     6
7   8
9     10
11     12
     Призерами конкурсу профмайстерності стали:
      1 місце – Бурковцов Назар (204 гр.);
      2 місце – Парванов Андрій (104 гр.);
      3 місце – Кондратюк Нікіта (204 гр.)
     У вівторок, 3 квітня, наші «волонтери» провели класну годину з популяризації професії «Верстатник широкого профілю» у різних групах училища. Родзинкою цього заходу було те, що про професію учні розповідали  українською та англійською мовами, використовуючи можливості презентації.
13     14
15     16
     Також в цей день відбулась виставка технічної творчості учнів та майстрів виробничого навчання.
17     18
19     20
     На виставці були представлені роботи, які виконані на металорізальних верстатах з різних матеріалів: гвинтовий вал, молотки, викрутки, підсвічники, заготовки під писанки, скалка та багато іншого.
     Цікавим виробом виявився сувенір – головоломка «Куб в кулі», який зроблений без всіляких зварних швів, без всіляких хитрощів, завдяки лише - токарному верстату 1К62, звичайному ріжучому інструменту, а також високому рівню професіоналізма майстра виробничого навчання Трифонова Василя Івановича.     
21   22
     Заключний захід декади – ДЗВІН - конкурс з охорони праці «Безпека праці-запорука щасливого майбутнього», який провела викладач спецдисциплін  Антіфєєва Ірина В’ячеславівна та майстер виробничого навчання  групи 304 Швецова Олена Миколаївна.
1 1   24
     У конкурсі взяли участь першокурсники п’яти професій: перукарі, слюсарі КІП та А, слюсарі з ремонту автомобілів, швачки і верстатники.
25   26
27   28
29   30
31   32
33   34
35   36
     Ведучими було проведено 8 конкурсів, серед яких був відеоконкурс, в якому учні заздалегідь зняли відеоролики. У роликах навмисно були зняті епізоди практики з порушеннями правил охорони праці. Розібравши похибки, учні зробили висновок: ніколи не повторювати їх в реальній практиці.  
1 2  1 3   1 4
     В кожній професії є свої особливі правила охорони праці, але  їх об’єднує те, що кожен робітник ПОВИНЕН дотримуватися безпеки праці, бути пильним і обережним. Адже  життя і здоров’я людини – це найбільша цінність, яка може забезпечити щасливе майбутнє – такого висновку дійшли  учасники заходу.
 37
     На щотижневій лінійці учні, які вибороли призові місця, були відзначені грамотами.
38   39
40
     Всім колегам і учням, які брали участь у підготовці і проведенні декади з професії «Верстатник широкого профілю» та предмету «Охорона праці», вдячна за надану допомогу!
 
Керівник МК викладачів та майстрів в/н верстатних професій
Осикова О.П.
Вгору