• 381

До столиці - на гостини

     31 березня 2018 року учениці 307 групи ДНЗ “Мелітопольське ВПУ” разом зі своїм викладачем Буцькою О.В. та учнями Мелітопольського багатопрофільного центру ПТО побували в гостях у «головного ректора країни», так жартома назвав себе Михайло Михайлович Поплавський, тобто мелітопольські випускники мали можливість особисто з ним поспілкуватися та познайомитись, а також дізнатися про умови вступу до Київського Національного Університету Культури і Мистецтв.
     У  цьому  році  випускники    профтехучилищ,  які  здобули  знання  та отримали  дипломи  кваліфікованого  робітника  мають можливість  зробити «перехресний вступ» - тобто отримати іншу спеціальність, відмінну від здобутої попередньо і вступити на 2 курс Університету без ЗНО за такими спеціальностями:
     - Готельно-ресторанний бізнес
     - Міжнародний туризм
     - Дизайн(графічний дизайн,    дизайн    одягу   та   аксесуарів,    текстилю, інтер'єру, 3D моделювання, дизайн ланшафту, web- дизайн)
     - Перукарське мистецтво та декоративна косметика (fasion-бізнес)
     - Право
     - Комп'ютерні науки та інформаційні технології (SEO, SMM)
     - Кіно-, телемистецтво; фотомистецтво ( фотохудожник-рекламіст).
     Взагалі у КНУКіМ більш 40 напрямків різних спеціалізацій, і якщо Ви вірити у свої сили та можливості, зареєструвалися на ЗНО, то можна спробувати вступити на будь-яку іншу спеціальність і отримати бюджетне місце ( середній бал з трьох предметів – 170 + творчий іспит).
     До речі, усі запрошені абітурієнти мали змогу випробувати свої сили у творчому іспиті, і наша учениця 307 групи Бекірова Сусанна використала цю можливість, спробувала себе у акторському мистецтві та отримала сертифікат, який гарантує вступ до Університету при успішній здачі ЗНО.
     День був дуже насиченим, яскравим та корисним. Ми познайомились з представниками більш десятьох професій, які дуже творчо і цікаво презентували свої кафедри і розповіли про переваги та бонуси навчання, а саме:
     - навчання в центрі столиці;
     - помісячна оплата за навчання;
     - можливість отримання одночасно двох дипломів (українського та європейського)
     - сучасна матеріально-технічна база європейського рівня та багато інших.
     І  звичайно,  ми  не  могли   відмовитись  від  пропозиції  побувати  на головній площі столиці – Хрещатику. Усім дуже сподобалась ця подорож.
11   к
к7     к5     к2
12      к4
к1   к3
к6   к8
к9    к10
 

Викладач спецдисциплін

Буцька О.В.

Вгору