• 292
 

Участь ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» у міських інноваційних проектах

     17-18 квітня у конференц-залі Центру надання адміністративних послуг відбувся семінар на тему «Громадський бюджет: запрошення до діалогу» щодо участі міста Мелітополя у Проекті «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ. ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» на семінарі представила куратор учнівського самоврядування училища Наталя Іванова.

    Проектом передбачено розробку та впровадження механізму громадського бюджету в 10 містах і громадах протягом двох років, під час яких буде проведено низку заходів, спрямованих на навчання, інформування та мотивування населення долучатися до розвитку своїх міст та громад. Цього року до участі у Громадському бюджеті в якості автору проекту вирішив долучитися і колектив училища. Принцип Громадського бюджету полягає в тому, що містяни самостійно розробляють та пропонують органам влади свої проекти з розвитку міста, і таким чином беруть безпосередню участь у формуванні та розподілі міського бюджету.

    Щоб краще дізнатися про умови впровадження Громадського бюджету у місті та дізнатися про міжнародний досвід з цього питання  до участі у семінарі було запрошено представників Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ та представників органів місцевого самоврядування, пунктів супроводу Громадського бюджету, авторів проектів, активних мешканців міста.

    Під час заходу було розглянуто цілі, стандарти, принципи та етапи громадського бюджету на прикладі українських та польських громад, методологію оцінювання бюджету участі. Учасники мали можливість проаналізувати ключові засади впровадження громадського бюджету у місті та розробити практичні рекомендації для його успішної реалізації.

    Етап подачі проектів на участь у Громадському бюджеті в Мелітополі вже завершено, чекаємо на їх експертизу та готуємось до процедури промоції нашого проекту та голосування!!!

30726164   30728147
30728813   30728845
30741239   30742377
Вгору