• 332

     Контроль знань учнів завжди був, є і буде важливою складовою частиною навчального процесу. Згідно з новими концепціями освітнього процессу основними є тенденції оцінювання навчальних досягнень учнів.

     Оволодіння вміннями та навичками, визначеними кваліфікаційною характеристикою професії, здійснюється послідовно, у процесі виконання та засвоєння змісту робіт.

     Якість сучасного професіонала - високий загальнокультурний і  професійний рівень, здатність до самоосвіти та самовдосконалення.

     Така потреба соціального замовлення спонукає педагогів до  пошуків різноманітних технологій та засобів навчання, які зосереджують свою увагу на особистості учня, створюючи умови для його розвитку, самовираження через участь у різних позаурочних заходах.

     Щоб перевірити рівень базових знань, необхідних для вивчення предмета, 13.04.2018 року в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» у межах тижня «Образотворчого мистецтва та перукарської справи» відбулася предметна олімпіада з перукарської справи серед учнів 207 та 107 групи, у якій взяли участь  15 дівчат.

     Завдання складалось з чотирьох турів: тестове завдання на ідентифікацію, тестове завдання з вибором правильної відповіді, завдання  на закінчення твердження та  розгадування кросворду.

Усі дівчата впоралися з завданнями, але за підсумками   переможцями стали:

І місце           

      Руденко Дар'я (207 гр.) 

 ІІ місце

        Науменкко Інна (107 гр.)  

 ІІІ місце

      Винник Люба (207 гр.)

      Гєнова Дар'я (207 гр.)

     На щотижневій лінійці дічата, які вибороли призові місця, були відзначені грамотами.

DSCN0024   DSCN0028
DSCN0031   P80419 080759
P80419 082000
Вгору