• 367

Перемогли ! Інакше не могло бути!

tgh     28 квітня 2018 року відбувся командний історичний квест - «Мелітополь - моє місто». Мелітопольців запросили взяти участь у цьому масштабному історичному заході на знання історії рідного краю. Участь у квесті організовано благодійним фондом «Агапе Україна». Організатори запросили молодих людей і запропонували їм дізнатися, які таємниці зберігає місто, зануритися в його невідому історію, спуститися в підземелля і заглянути всередину міста - здійснити так звану подорож в минуле.

     У квесті взяли участь 7 команд. Ми вперше брали участь з нашим викладачем української мови та літератури - Кардашовою Наталією Григорівною. Капітаном команди було обрано Бойка Романа. Завдяки наполегливій підготовці, злагодженій роботі, піднесеному командному духу та вірі в свої сили та сили товаришів по команді – ми перемогли! Девізом участі взяли такі слова: «Свій край люби, знай і поважай!».

     Як команда-переможець ми отримали нагороду у вигляді абонемента на місяць в спортивний зал «Континент». Наша команда достойно пройшла 10 зупинок із творчими завданнями. Дуже добре, що на кожній локації ми всією командою робили селфі - буде що потім згадати. Нам дуже сподобався квест, адже готуючись до нього, ми дізналися багато про наше улюблене місто. Наступного року, ми впевнені, покажемо ще кращі результати, адже попереду цілий рік підготовки!!!

0 02 04 a5

Учасниця квесту

Шашина Анастасія

Вгору