• 307

Спілкування без насилля

     «Спілкування без насилля» - під такою назвою 23 травня в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» відбувся комунікаційний тренінг для учениць другого курсу з професії «Швачка. Вишивальник».

     Ініціатором проведення цього заходу в училищі стали керівники гуртків Додонов А.Ю. та Іванова Н.А., які запросили вже відомого в Мелітополі професійного фахового спеціаліста з цих питань – Світлану Алексєєву.

     Тренерка – учасниця міжнародного проекту «Школа інженерів порозуміння». Основною метою заняття Світлана бачила у навчанні дівчат взаємодіяти в стосунках без критики, ярликів та стереотипів, беручи за основу свої власні потреби та потреби співрозмовника. На заході учениці навчались усвідомлювати свої потреби та потреби інших, знайомилися зі стратегіями їх задоволення; «брейн-штормили» у форматі «Світове кафе» на тему «Як співпрацювати в спільнотах» та розбирали стилі поведінки в конфліктах. Легкість та невимушеність під час тренінгу забезпечували ігрові вправи з казковими персонажами.

     Три години тренінгу промайнули дуже швидко, дівчатам сподобався стиль проведення заходу, а корисні знання та поради тренера стануть для них запорукою успішного вибудовування власних стратегій  безконфліктного спілкування.

0 02 01 800 02 010 02 01 bd   0 02 01 02

Керівник гуртка

Іванова Н.А.

Вгору