• 291

Гурткова робота як складова освітнього процесу

     Добігає завершення навчальний рік у професійно-технічних закладах Запорізької області, і вже маючи певні здобутки, збирає щедрі врожаї на освітянській ниві, окреслює перспективи та орієнтири.

     НМЦ ПТО у Запорізькій області запросив педагогів, керівників гуртків до ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» на семінар-практикум «Інноваційні форми і методи організації позаурочної зайнятості учнів як засіб формування патріотичної і творчої особистості».

     Заступник директора з НВР Кудар І.В. ознайомила присутніх на зібранні педагогів з системою організації позаурочної зайнятості учнівства у навчальному закладі, обговорила з колегами актуальність застосування  інноваційних методів та форм роботи, специфіку організації дозвілля учнівської молоді.

     Досвідом роботи з формування громадянської освіти, виховання активної, творчої особистості поділилася керівник гуртка «Лідер» Іванова Н.А., а практичний психолог Додонов А.Ю. провів тренінгові заняття з формування колективу гуртківців «Коло друзів».

     Атмосферу натхнення та творчої радості, глибокого драматизму і  світлої віри в майбуття подарували гостям керівники гуртків художньої самодіяльності Герасіменко А.В., Зеленський В.І., Ібрагімова З.І., які разом зі своїми вихованцями запросили усіх до привітально-концертної програми творчих колективів училища «Мій отчий край, у серці ти єдиний!» та вистави «Ніч після випуску».

     Прекрасним акордом семінару стала виставкова програма декоративно-ужиткового то образотворчого мистецтва «Веселковий калейдоскоп», на якій досвідом роботи гуртківців училища ділилися майстри виробничого навчання Баричева О.М. та Волик В.М.

     Підсумки науково-практичного семінару підвела методист НМЦ ПТО у Запорізькій області Грищенко Н.П., висловила усім побажання натхненної плідної праці, усвідомлення важливості і необхідності творчої роботи з молоддю.

 1415160 02 04 150 02 04 21f0 02 04 44170 02 05 0a

Заступник директора з НВР Кудар І.В.

Вгору